Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Publicitātes

14.01.2019 Aicina pieteikties bērnu garīgās veselības veicināšanas nodarbībām

Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija organizē nodarbības vecākiem par bērnu garīgās veselības veicināšanu. Nodarbības vadīs pieredzējuši speciālisti, un to mērķis ir izglītot vecākus par bērnu emocionālo attīstību un uzlabot vecāku un bērnu savstarpējās attiecības, informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Kopumā notiks divi nodarbību cikli: nodarbības vecākiem, kuru bērni ir pusaudžu vecumā, un vecākiem, kuru bērni ir vecumā no dzimšanas līdz septiņiem gadiem.

Nodarbību cikls, kas paredzēts vecākiem, kuru bērni ir pusaudžu vecumā (10−16 gadi), tiks uzsākts 28. janvārī pulksten 18 Radošā psiholoģijas centra “Ģimenei” telpās, Brīvības ielā 9. Nodarbību cikls sastāvēs no 10 nodarbībām, un tās notiks pirmdienās no pulksten 18 līdz 20. Nodarbības vadīs vecāku programmas “Ceļvedis, audzinot pusaudzi” sertificēta vadītāja Ilze Niedre.

Katra nodarbība būs par savu tēmu, piemēram, pusaudžu un vecāku tiesības, pienākumi un atbildība, veselīgs dzīvesveids, emociju pašregulācija, disciplinēšana, dzīves prasmes, pusaudžu seksualitāte u.c.

Otrais nodarbību cikls “Bērna emocionālā audzināšana” vecākiem, kuru bērni ir vecumā no dzimšanas līdz septiņiem gadiem tiks uzsākts 7. februārī pulksten 18 Radošā psiholoģijas centra “Ģimenei” telpās. Arī šis nodarbību cikls sastāv no 10 nodarbībām, kuras notiks ceturtdienās no pulksten 18 līdz 20. Lekcijas pasniegs sociālā pedagoģe un sertificētas programmas “Bērnu emocionālā audzināšana” vadītāja Ineta Jaunskalže.

Nodarbībās tiks aplūkotas daudzveidīgas tēmas, piemēram, kā veicināt bērnos spēlēšanās prasmi un fantāziju, kā disciplinēt bērnu, kā veicināt ķermeņa kontroli un pozitīvu pašvērtējumu, drošu piesaisti. Tiks runāts arī par bērna attīstību un temperamentu. Visām desmit lekcijām būs atšķirīgas tēmas.

Nodarbībās dalībnieku vietu skaits ir ierobežots, tāpēc iedzīvotāji ir aicināti iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu: jankovska.laura@gmail.com, norādot vārdu, uzvārdu un izvēlēto nodarbību ciklu – bērni vai pusaudži.

Papildu jautājumu gadījumā lūgums zvanīt pa tālruni: 28 692 840 (Laura).