Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: liepajniekiem.lv

17.01.2019 Apdrošinās arī Sociālā dienesta un Bāriņtiesas darbiniekus  (14)

Šodien, 17.janvārī, notikušajā Liepājas pilsētas domes Finanšu komitejas sēdē deputāti bija vienisprātis, ka papildināms par reālām dzīvības un veselības apdraudējumam (riskam) pakļautajiem amatiem saraksts, iekļaujot tajā arī Sociālā dienesta un Bāriņtiesas darbiniekus.

Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Personāla daļas vadītāja

Aija Nelsone skaidro, ka Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likums nosaka, ka pašvaldības institūcija apdrošina tos darbiniekus (amatpersonas), kuri ir pakļauti reālam dzīvības vai veselības apdraudējumam (riskam). Minētais likums nosaka, ka šos amatus nosaka pašvaldības dome.

Līdz šim par amatiem, kuros pastāv šāda veida riski, Liepājas pilsētas pašvaldībā bija noteikt amati Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā, Komunālās pārvaldes Glābšanas  dienestā un pašvaldības aģentūras “Liepājas sabiedriskais transports” Kontroles nodaļā.

Nu paredzēts papildināt šo amatu sarakstu, iekļaujot tajā arī Liepājas pilsētas Bāriņtiesas darbiniekus un Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta darbiniekus.

Liepājas pilsētas Pašvaldības policija, Komunālā pārvalde, Liepājas pilsētas Bāriņtiesa, Liepājas pilsētas domes Sociālais dienests un pašvaldības aģentūra “Liepājas sabiedriskais transports” veiks cenu aptauju izdevīgākajam piedāvājumam un apdrošinās darbiniekus, kas ietverti norādītajos amatos.

Pēc pašvaldībā veiktajiem aprēķiniem Liepājas pilsētas pašvaldības 2019.gada budžetā paredzēti 2800 eiro darbinieku nelaimes gadījumu apdrošināšanai. Papildus ir nepieciešami 3000 eiro. Turpmāk katru gadu darbinieku apdrošināšanai būs nepieciešami 5800 eiro.