Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

06.09.2019 Aprit 120 gadi, kopš Liepājā sāka kursēt pirmais elektriskais tramvajs Baltijā  (11)

Komentāri (11)

  • 06.09.2019 09:30

    laimisk

    Sveicam Liepājas Tramvaju! Vēsturiskas fotogrāfijas, skaties:
    https://kllproject.l...

  • 06.09.2019 09:52

    Liepājniece

    Tramvaja vadītājs ir pietiekami fotogēnisks.Lai veicas tramvajvadīšana!

  • 06.09.2019 13:26

    Liene 89

    Debīlistu kalve

  • 06.09.2019 14:11

    Pieņem

    Varēja kādu labu vārdiņu uzrakstīt par vecāko vadītāju,to blondīnīti- Terēzi , cik ilgi viņa strādā un cik ilgi vēl brauks?Vai nav laika atpūtai,tas nekas ,ka jūtas jauna

  • 06.09.2019 15:32

    Xxx

    Ko var nolikt tramvaju vadītājus. Ticiet vai nē. Esam mēs paši labākie

  • 06.09.2019 15:41

    Xxxxx

    Ko var visu laiku to negatīvo rakstīt. Būtu labāk, mīļie pasažieri, apsveikumu vārdus būtu pateikuši. Esam mēs taču forši. Vai tad ne? Mēs jūs pagaidām, kad steidzaties. Un ttt.... Dzīve taču ir skaista.

  • 06.09.2019 20:04

    Ceru

    Viss būtu skaisti, bet... ALGA!!! Skumji, ka tā, bet gan jau pienāks labāki laiki.

  • 06.09.2019 23:44

    agrim,,,

    LAKRS bezjēdzīgs veidojums... biedru naudu vairs neredzēsit! Man tas piecits nav žēl, bet, izmest viņu laukā, labāk atdodu kādam bomžikam!

  • 07.09.2019 09:22

    Vietējā

    Kāds sakars LAKRS? Cik zinu, arodbiedrība reāli aizstāv biedrus, pārstāv tos. LAP ir atsevišķs gadījums, ja valsts nevar iesēdināt visu to Šķēles un Šlesera ģimeni, ko tu gaidi arodbiedrības!? Man arodbiedrība ir palīdzējusi dikti daudz, un tā biedru nauda atgriežas atpakaļ, materiālās palīdzības veidā!!!

  • 07.09.2019 15:55

    to xxxxx

    par ko apsveikt,ja šie vadītāji apdraud citus.Viendien skatos brauc trambulis,uz priekšējā paneļa zupas trauks un vadītāja stumj māgā ēdamo.Viņi taču nebrauc visu dienu,mainās ar pāriniekiem,nu tad arī paēd.

  • 11.09.2019 10:11

    To to xxxxx

    Un tu arī visu dienu neēd kamēr esi darbā/skolā vai velnsviņzin kur klīsti riņķī? Pamēģini neēst 8-10stundas un tad te stulbi žvanksti! Paskaties, cikos tramvaji sāk kursēt un cikos beidz! Un to, ka vadītāji pa dienām mainās, nenozīmē, ka viņam nav jāēd!

500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.