Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Atsevišķa tikšanās piektdien bija Liepājas domes priekšsēdētāja vietniekam Gunāram Ansiņam un "KPV LV" pārstāvei, labklājības ministrei Ramonai Petravičai.
Foto: Egons Zīverts

11.02.2019 Apspriež biznesu un bērnudārzus  (12)

Deputātu grupa no partijas "KPV LV" ir pirmā 13. Saeimas pārstāvju grupa, kas četrus mēnešus pēc vēlēšanām piektdien pirmo reizi apmeklēja Liepājas pašvaldību.

Starp partijas pārstāvjiem bija arī labklājības ministre Ramona Petraviča, kura tikās gan ar pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieku Gunāru Ansiņu, gan ar Sociālā dienesta vadītāju Lindu Krasovsku, gan arī apmeklēja Sociālo dienestu. Viņi ministri sagaidīja ar rūpīgi sagatavotu aktuālāko problēmu izklāstu un uz piecām lapām sarakstītiem priekšlikumiem ministrijai.

R. Petraviča "Kurzemes Vārdam" sacīja, ka šī viņai ir pirmā reģionālā vizīte. "Droši vien apbraukāšu visu Latviju. Gribētu tikties ar visu pašvaldību vadītājiem, sociālo dienestu vadītājiem, kā arī apmeklēt valsts sociālās aprūpes centrus, izrunāt problēmas un kopīgi meklēt risinājumus," teica ministre, solot uzklausīt un arī ņemt vērā Liepājas pašvaldības pārstāvju viedokļus un ierosinājumus.

Plašāk lasiet laikraksta "Kurzemes Vārds" 11. februāra numurā.

  • Lai aplūkotu avīzes "Kurzemes Vārds" digitālo versiju, lūdzu apmeklējiet liepajniekiem.lv pilno versiju!