Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

18.05.2019 Ar video aicina aizdomāties par drošību

Liepājnieki Gundars Veits un Renārs Spinga veltījuši visai daudz laika, lai iedziļinātos drošības problēmās. Viņi Valsts policijas projekta "Neriskē - sargā sevi un sev tuvos" ietvaros izveidojuši video, mudinot cilvēkus aizdomāties. 

"Sapratām, ka šī problēma ir aktuāla un vēlējāmies izveidot emocionālu video, kurš liktu aizdomāties cilvēkiem. No idejas līdz gatavam video strādājām vairākas nedēļas," portālam pastāstīja Gundars. 

Video "Dzīvība – galvenā dāvana" tiek atspoguļota drošības jostas izmantošanas nozīme ikdienā pārvietojoties ar transportlīdzekli. 

Veidojot scenāriju, jaunieši apspēlējuši kāda puiša rūpes par dāvanā saņemtu mobilo telefonu. "Puisēns ir tik pārņemts ar savu jauno telefonu un vairs nepievērš uzmanību citām ikdienišķām lietām. Rūpējoties par savu dāvanu, viņš arī uzliek telefonam aizsargvāciņu, lai tas trieciena gadījumā, uzreiz nesabojātos, taču iekāpjot mašīnā, drošības jostai netiek pievērsta uzmanība," stāsta video autori.

Video puiši parāda, kā pēc auto avārijas telefons palicis neskarts, taču zēns nonāk ratiņkrēslā. "Video galvenā doma ir tā, ka bieži vien cilvēki rūpējas par mantiskām lietām vairāk, piemirstot par tiešām svarīgo - dzīvību un veselību. Dzīvība ir kā dāvana - parūpējies par to," saka Gundars.