Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Liepājas pašvaldība

10.09.2019 Atzīmēs pludmales pieejamības kompleksa sezonas noslēgumu

Lai atskatītos uz sezonas laikā paveikto pludmales pieejamības kompleksā, kas paredzēts cilvēkiem ar invaliditāti, kā arī atgādinātu un iepazīstinātu plašāku sabiedrību ar tā piedāvātajiem pakalpojumiem, 12.septembrī no pulksten 13 līdz 16 notiks pludmales pieejamības kompleksa sezonas noslēguma svētki, portālam liepajniekiem.lv vēsta Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Pludmales pieejamības kompleksa asistents Igors Langfrids stāsta: “Cilvēki šeit nāk galvenokārt, lai būtu kopā, lai viens otru labāk iepazītu, lai vienkārši atpūstos un redzētu, ka līdzās ir tādi paši cilvēki, kā viņi paši. Galvenais mērķis − pieņemt vienam otru tādus, kādi esam. Šeit visi esam kā viena liela ģimene, varam dalīties bēdās un priekos un viens otru saprast.”

Pasākuma laikā Neredzīgo biedrības vadītājs Māris Ceirulis dalīsies ar informāciju par aizvadīto sezonu pludmales pieejamības kompleksā un sniegs ieskatu klātesošajiem par pludmales pieejamības kompleksa piedāvātajiem pakalpojumiem.

Būs iespēja iepazīties ar tiflotehniku jeb speciāliem tehniskiem palīglīdzekļiem, kas domāti personām ar funkcionāliem redzes traucējumiem, kā arī iepazīties ar Braila raksta tehniku.

Pasākuma laikā varēs noskatīties Labklājības ministrijas veidoto dokumentālo filmu „Vai varu?”. Filma tapusi ar mērķi pievērst sabiedrības uzmanību apkārtējās vides pieejamības problēmai. Pasākumā par muzikālo baudījumu rūpēsies Normunds Karpičs.

Pasākumam aicināts pievienoties ikviens interesents. Apmeklētāji varēs arī pievienoties pilates vingrošanas nodarbībai, izmēģināt braucienu ar tandēmriteni, lielformāta galda spēles un piedalīties citās aktivitātes.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, tālr.: 63 404 747, e-pasts: veseliba@liepaja.lv.