Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

11.10.2017 Bērnudārzs “Sauleszaķis” atzīmē desmit gadu jubileju

Trešdien, 11. oktobrī pirmsskolas izglītības iestāde “Sauleszaķis” O.Kalpaka ielā 58 atzīmēja savu 10 gadu jubileju. "Sauleszaķis" ir viena no jaunākajām pirmsskolas izglītības iestādēm Liepājā, kas renovēta un atjaunota 2007.gadā, portālu informēja Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Mazuļus, pedagogus un vecākus bija ieradušies sveikt arī Domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Atis Deksnis un Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Niedre-Lathere, kura savā uzrunā uzsvēra, ka 10 gadi ir labs atskaites punkts, lai veidotu padarītā bilanci.

Bērnudārza vadītāja Liene Pētersone, iesaistot teatralizētā uzvedumā arī bērnudārza audzēkņus, sniedza atskatu par aizvadītajiem 10 gadiem. 

PII "Sauleszaķis" 2014. gadā izveidots arī Personības izaugsmes centrs, kurā darbojas gan bērni gan arī pirmsskolas izglītības pedagogi, kuri apgūst jaunākās mācību metodes. Bērnudārzā nemitīgi tiek modernizēts mācību process, ieviešot jaunākās tehnoloģijas un veicinot izglītības procesa norišu daudzveidību un kvalitāti. 

Personības izaugsmes centru ikdienā aktīvi izmanto grupas, lai bērniem interesantā un saistošā veidā sniegtu dažādas zināšanas, kā arī dotu iespēju pašiem praktiski darboties. 

Personības izaugsmes centrs piedāvā iespējas darboties ar interaktīvo tāfeli,izmantot elektroniskos mācību līdzekļus un citus interneta resursus. Mazuļiem izveidoti vairāki tematiski aktivitāšu centri - “Ciparnīca”, "Laboratorija", "Ekspotīcija". Pērn izglītības pārvaldes atbalstītajā projektā "Apgūsim nākotnes profesiju" iegādātas arī divas dārza mājiņas un trīs veikala iekārtas.  

Bērnudārzs “Sauleszaķis” var uzņemt 120 bērnus, tajā ir sešas pirmsskolas vecuma bērnu grupas. PII "Sauleszaķis" strādā 26 darbinieki, no tiem 15 kvalificētas pirmsskolas izglītības skolotājas un 11 administratīvi saimnieciskie darbinieki.10 gadu laikā bērnudārzā izglītojušies307 “sauleszaķēni”.