Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: liepajniekiem.lv

14.01.2019 Biļešu kasei ir jābūt!  (14)

"Biļešu paradīzes" kase, kas līdz šim darbojās Latviešu biedrības nama telpās, ir slēgta. "Tā kā līgums mums nesa zaudējumus un bija ekonomiski neizdevīgs, veicām pārrunas ar SIA "Biļešu paradīze" par izmaiņām līguma nosacījumos, bet nevarējām vienoties," iemeslu laikrakstam atklāj LBN vadītāja Vita Hartmane.

Liepājnieki bija pieraduši, ka "Biļešu paradīzes" kase bija ērti pieejama biedrības nama apmeklētājiem un tajā varēja iegādāties biļetes uz visiem koncertiem, izrādēm, arī filmu pirmizrādēm, kas notiek gan biedrības nama telpās, gan citur. LBN nomnieks Tautas mākslas un kultūras centrs (TMKC) paziņoja, ka biļetes šajā kasē iegādāties vairs nevar, un pēc tam iedzīvotāji izrādīja neizpratni par tādu pavērsienu, lai gan tuvākās biļešu iegādes vietas ir koncertzālē "Lielais dzintars", Liepājas teātrī un tirdzniecības centrā "Ostmala".

"Mums Liepājas latviešu biedrības namā tuvojas koncerts "Reiz janvārī" un, jāsaka godīgi, mūsu cienītājiem ir lielas neērtības ar biļešu iegādi," skaidro ansambļa "Voļņica" vadītāja Tatjana Beļikova, "mēs zinām mūsu koncertu regulāros apmeklētājus, tāpēc paši viņus apzvanījām, lai informētu, ka kase tur nestrādās. Draugiem un citiem tuviniekiem paši pērkam biļetes, jo baidāmies, ka viņi nepagūs nopirkt, jo bija pierasts, ka pirms mūsu koncertiem pie biļešu kases stāvēja rinda. Bet esmu pilnīgi pārliecināta, ka tas tā nevar palikt. Biedrības namā biļešu kasei ir jābūt! Piemēram, pensionāri nevar tik vienkārši aizskriet uz citu vietu pēc biļetes, viņiem ērtāk būtu, ja varētu iegādāties tepat uz vietas. Ja biedrības namam nav izdevīgi uzturēt kasi, kas darbojas visu laiku, tad varbūt to var atvērt vismaz uz stundu vai divām pirms pasākuma."

Plašāk lasiet laikraksta "Kurzemes Vārds" 14. janvāra numurā.

  • Lai aplūkotu avīzes "Kurzemes Vārds" digitālo versiju, lūdzu apmeklējiet liepajniekiem.lv pilno versiju!