Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Publicitātes

14.12.2017 Gaida brīvprātīgos palīgus bērnu aprūpē  (13)

Brīvprātīgie darbinieki, kas palīdzētu bērnu audzināšanā un aprūpē, ir ļoti gaidīti VSAC "Kurzeme" filiālē "Liepāja". Atsaucoties Labklājības ministrijas (LM) aicinājumam, viens cilvēks jau ir aizpildījis anketu, bet darbu vēl nav sācis, stāsta filiāles vadītāja Vita Kadiķe.

Vēl viens interesents ir zvanījis, viņam paskaidrots, kas jādara, lai kļūtu par brīvprātīgo palīgu. "Mēs noteikti gribētu vairāk atsaucības, būtu priecīgi," saka iestādes vadītāja. "Brīvprātīgo uzdevumi būtu brīvā laika pavadīšana ar bērniem, pastaigas laukā un citas aktivitātes. Šie palīgi nebūs vieni, kopā ar viņiem un bērniem būs arī mūsu darbinieks." Konkrētus uzdevumus precizēs un saskaņos filiāles darbinieki.

Par brīvprātīgo var kļūt jebkura pilngadīga persona neatkarīgi no dzimuma, vecuma un veselības stāvokļa, nacionalitātes, politiskajiem uzskatiem un konfesionālās piederības. Pieteikumus var aizpildīt un iesniegt filiālē "Liepāja" Apšu ielā 3.

Filiālē "Liepāja" sniedz sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem, bērniem ar smagiem funkcionāliem traucējumiem, kā arī pilngadīgām personām ar smagiem un ļoti smagiem garīga rakstura traucējumiem.

LM aicina brīvprātīgos palīgus iesaistīties darbā visās sešās Latvijas sociālās aprūpes iestādēs, kurās uzturas bērni. Lai popularizētu šo akciju, LM rīko informatīvu semināru 16. decembrī pulksten 10 Rīgas Lutera draudzes centrā Torņakalna ielā 5.

Par brīvprātīgo darbu VSAC "Kurzeme" filiālē "Liepāja" var uzzināt pie koordinatores Antras Oses pa tālruni 63491793, e-pasts antra.ose@vsackurzeme.gov.lv.