Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: liepaja.lv

06.02.2019 Jaunās dušas vēl jāregulē  (21)

Pirmdien stadiona "Daugava" atjaunotās garderobes pirmo reizi kopš pārbūves sāka lietot Liepājas Futbola skolas audzēkņi. Pēc treniņa jaunie futbolisti bija vīlušies – viena duša nedarbojās, cita savukārt nebija apstādināma, vēl no kādas tecējis vien auksts ūdens.

"Būvnieki dušas jau ir regulējuši iepriekš. Un arī tagad esam izsaukuši būvniekus, kas turpinās tās regulēt," vakar atzina stadiona apsaimniekotājs, SIA "OC Liepāja" vadītājs Raivo Špaks. "Sākumā jau nekad viss neiet kā pa sviestu." Viņš aicina ģērbtuvju lietotājus – ja arī turpmāk ir šādas vai citas problēmas ar jaunās ēkas lietošanu, lai nekavējoties par tām ziņo mājas dežurantam vai administrācijas darbiniekiem ēkas augšstāvā. R. Špaks arī neslēpj, ka dažas ēkas ekspluatācijas problēmas pamanītas jau būvniecības gaitā. Tādēļ arī viena no dušām, kas atrodas pie loga, pašlaik ir apzināti atslēgta: "Lai nav tā, ka, to lietojot, tiek sabojāts logs un siena. Meklējam risinājumu, lai šo dušu varētu lietot. Droši vien jau vēl kādas ķibeles būs."

Stadiona "Daugava" ģērbtuvju un administrācijas ēku pārbūvēja SIA "Liepājas celtnieks", izmantojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļus. Māja ekspluatācijā nodota pērn 20. decembrī. Būvniecības kopējās izmaksas ir416 841,03 eiro – iepriekš rakstīja "Kurzemes Vārds".