Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: liepaja.lv

16.05.2018 Jaunās māmiņas aicina uz vingrošanas nodarbībām brīvā dabā

Liepājas pilsētas pašvaldība projekta “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros jau otro gadu organizē bezmaksas vingrošanas nodarbības jaunajām māmiņām brīvā dabā, portālam vēstīja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina. Pirmā nodarbība notiks pirmdien, 21. maijā, pulksten 10.30 Pērkones ielas galā. Nodarbības vadīs trenere Kristīna Petermane.

Nodarbības uzbūve plānota kā funkcionāls treniņš visa ķermeņa tonizēšanai sievietēm pēcdzemdību periodā un arī vēlākā periodā, īpašu uzmanību vēršot uz muguras un vēdera muskulatūras stiprināšanu un attīstīšanu. Trenere Kristīna Petermane atgādina, ka uzsākt nodarboties ar fiziskām aktivitātēm māmiņas var ne ātrāk kā sešas nedēļas pēc dzemdībām.

Māmiņas uz nodarbībām aicinātas ierasties kopā ar saviem mazuļiem ratiņos, apvienojot pastaigu ar mazuli kopīgā treniņā ar citām mammām. Vingrinājumi tiks pielāgoti, ja mazulis jātur rokās vai slingā.

Nodarbības notiks katru pirmdienu un ceturtdienu pulksten 10.30 līdz pat rudenim. Tikšanās vieta Pērkones ielas galā (pie Pērkones ielas parka). Šī ir lieliska iespēja mammām pavadīt lietderīgu un aktīvu rītu, kamēr bērniņš nododas diendusai ratiņos.

Uz nodarbībām iepriekš nav jāpiesakās, un tās ir bez maksas. Ikviena jaunā mamma aicināta piedalīties aktivitātēs.

Plašāka informācija par nodarbībām, zvanot trenerei Kristīnai (tārl. 29 849 407).