Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: liepajniekiem.lv

23.04.2019 Kaļ jaunas ieceres ar klaipēdiešiem  (3)

Vairākas jaunas pārrobežu sadarbības projektu ieceres pagājušajā nedēļā Liepājas pašvaldības pārstāvji pārrunāja ar Klaipēdas pašvaldības delegāciju, kad tā bija ieradusies ciemos Kurzemes lielākajā pilsētā, pastāstīja Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš.

Viesu grupā bija gan Klaipēdas pilsētas domes Investīciju un ekonomikas departamenta vadītājs Ričards Zulcs, gan Klaipēdas pašvaldības pārstāvji no ārējo sakaru, sociālās jomas un ekonomikas nozares.

Pārrunātās ieceres pagaidām vēl ir vairāk ideju līmenī, uzsvēra G. Ansiņš. Liepājas pašvaldība vēlētos Klaipēdas partnerību projektā, kurā varētu turpināt Zirgu salas sakopšanu pēc tam, kad būs uzbūvēta šogad plānotā Dabas māja. Apspriesta arī iespēja pilsētas veco ļaužu mājā vai blakus tai izveidot kādu socializēšanās objektu, kur mājas iedzīvotāji varētu gan vingrot, gan vienkārši pabūt kopā, satikties cits ar citu. Savukārt klaipēdieši mudinājuši uz kopīgu projektu informācijas tehnoloģiju jomā, kas būtu saistīts ar jaunu talantu piesaisti pilsētām, jo, kā izteicies Klaipēdas pārstāvis, "tagad pilsētas vairs tik ļoti necīnās par investoriem, vairāk par gudrām galvām".