Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

02.12.2019 Kokus apkrauj ar ķieģeļiem  (10)

"Vai šādi var izturēties pret kokiem?" – "Kurzemes Vārdam" neizpratni pauda kāda karostniece. Viņa šonedēļ Ģenerāļa Baloža ielā pamanījusi, ka vairāku koku stumbri izmantoti par atbalstu bruģa kaudzēm.

Laikraksts trešdien par to informēja Liepājas būvvaldi. Tās pašas dienas vakarā būvvaldes pārstāvis Aigars Štāls pastāstīja, ka šajā Ģ. Baloža ielas posmā notiek apakšzemes inženierkomunikāciju būvniecība, ko veic SIA "Citrus Solutions". "Būvdarbu veicējiem ir aizrādīts, viņi solīja novākt bruģi no koku stumbriem un saknēm, kā arī turpmāk ievērot koku aizsardzības vadlīnijas būvobjektā," klāstīja A. Štāls, skaidrojot, ka saskaņā ar minētajām vadlīnijām darbi jāorganizē tā, lai neciestu koki, kas atrodas būvdarbu teritorijā vai tiešā tās tuvumā.

"Taču ne visos būvprojektos vai vienkāršotajā projektu dokumentācijā šīs vadlīnijas ir fiksētas un tiek ievērotas. Būvdarbus pasūta un veic ne tikai pašvaldība, bet vēl citi būvniecības dalībnieki. Līdz ar to būvobjektos vai blakus teritorijās var atgadīties nebūšanas, kas, piemēram, fiksētas redakcijas fotoattēlos." Vakar būvvaldes pārstāvis apliecināja, ka būvnieki solījumu pildījuši – A. Štāla atsūtītajās fotogrāfijās redzams, ka koku stumbri no bruģakmeņiem atbrīvoti.