Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Egons Zīverts

08.10.2019 Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus aicina uz bezmaksas integrācijas kursiem Liepājā  (10)

Lai veicinātu Latvijā dzīvojošo ārvalstnieku – trešo valstu valstspiederīgo un imigrantu – iekļaušanos sabiedrībā, projekta „Integrācijas ABC – 3” ietvaros Liepājā un vēl četrās Latvijas pilsētās notiks bezmaksas apmācības – integrācijas kursi, informē apmācību koordinatore Līga Krēsliņa.

Integrācijas kursu apmeklētāji izzinās Latvijas vēstures pamatvērtības un valsti, tās politisko sistēmu, gūs zināšanas par sociālo, izglītības un veselības aprūpes pakalpojumu sistēmu Latvijā un pieejamību, iepazīsies ar situāciju darba tirgū, nodarbinātību, iespēju strādāt algotu darbu vai veidot savu biznesu, kā arī – zināšanas par Latvijas kultūru, tradīcijām un iemaņas starpkultūru dialoga veidošanā.

Apmācību darbs tiks organizēts kā lekcijas un praktiskās konsultācijas. Kursus vadīs pieredzes bagāti un zinoši lektori. Apmācību valoda – latviešu, krievu vai angļu, nepieciešamības gadījumā tiks pieaicināti citu valodu tulki. Integrācijas kursu dalībniekiem tiks dota iespēja iesaistīties arī latviešu sarunvalodas kluba nodarbībās.

Liepājā integrācijas kursos iespējams piedalīties grupā sākot ar 27.oktobri. Kursi notiks Klaipēdas ielā 96a.

Pieteikšanās un plašāka informācija sazinoties ar apmācību koordinatori Līgu Krēsliņu: e-pasts ici.liepaja@integration.lv, tālrunis 25719118.