Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

.
Foto: Egons Zīverts

16.04.2019 "Liberta" pārcēlusies uz Paplaku  (28)

Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Liberta" atradusi sev mājvietu Paplakā, Virgas pagastā. Beidzoties līgumam ar Liepājas pilsētas pašvaldību par telpu nomu E. Tisē ielā, dzīvnieki jau bija aizvesti uz biedrības jaunajām telpām, pastāstīja "Libertas" vadītāja Ildze Leimante.

Paplakā biedrībai telpas iznomā privātīpašnieks, kas pats šo īpašumu neizmanto. "Tā ir lauku viensēta. Atrodas nomaļā vietā, nevienam netraucējam," teica I. Leimante.

"Pašvaldībai sarežģījumus tas nerada," biedrības aiziešanu no Liepājas komentēja Vides nodaļas vadītāja Dace Liepniece. "Mēs ar viņiem nestrādājām, jo mums ir pašvaldības patversme "Lauvas sirds" un dzīvnieku ķērāji." Sociālajos tīklos izskanējušo informāciju, ka arī liepājniekiem nākas vērsties "Libertā", jo, piemēram, brīvdienās nevarot patversmē nevienu sazvanīt, D. Liepniece komentēt nevarot, jo "mums nav bijušas tādas sūdzības un nekādu sarunu un sadarbības ar "Libertu" mums nav bijis".

"Kurzemes Vārds" jau rakstīja, ka "Libertai" līgums par telpu nomu Ezerkrastā beidzās 11. aprīlī. Biedrība neuzsāka sarunas ar Liepājas pašvaldību par līguma turpināšanu, bet meklēja sev jaunas mājas. Līgumi par klaiņojošu dzīvnieku uzņemšanu "Libertai" noslēgti ar Liepājas apkaimes novadu pašvaldībām.