Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Publicitātes

15.04.2019 Lieldienas atzīmēs, krāsojot olas un piedaloties radošās aktivitātēs

Svētdien, 21.aprīlī, no pulksten 12 līdz 15 Jūrmalas parka bērnu laukumā norisināsies Lieldienu sarīkojums “Kā Ance Lieldienas izglāba”.

“Šogad lielus un mazus svinētājus Jūrmalas parka bērnu laukumā gaidīs zaķenīte Ance un lācēns Miša, lai kopā brīvā dabā priecātos par atnākušo pavasari, noskatītos Liepājas Leļļu teātra izrādi, rotaļātos, dziedātu un dejotu, darbotos pavasara saulgriežu darbnīcās un iepazītu dažādus mājdzīvniekus. Svētku programmā arī tradicionālā olu krāsošana, meklēšana un ripināšana, atraktīvs olu lietus un citas izdarības,” par pasākumu stāsta Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Iveta Štelmahere.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra folkloras kopas “Vēlava” un “Saknes”, bērnu vokālā studija “Pērlītes” un Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes “Rūķītis” vokālais ansamblis “Rūķīši” ar dziesmām modinās pavasari, bet Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu deju kolektīvs “Krustiņi”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Rucavietis”, senioru deju kolektīvs “Sidrabvilnis” un Profesionālās izglītības kompetences centra “Liepājas Valsts tehnikums” jauniešu deju kolektīvs „Odziņa” aicinās visiem kopā lustīgi izdejot Lieldienu prieku.

Rotaļās un atrakcijās svētku dalībniekus aicinās lapsa, zaķis, tīģeris un lācis no radošās apvienības “Krāsu karuselis”, kas arī šogad ļaus izbaudīt bērnu iecienīto krāsaino olu lietu, spēlēt cāļu un zaķu futbolu, piedalīties veiklības atrakcijā “Nu pagaidi, zaķi!” un iziet labirintu.

Apmeklētāji varēs radoši izpausties dažādās meistardarbnīcās un paši savām rokām izgatavot svētku dekorus. Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra tautas lietišķās mākslas studijas “Kursa” meistares iemācīs kā raibu raibos rakstos krāsot olas, Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības “Laumiņa” radošajās darbnīcās varēs izgatavot Lieldienu olu groziņu un dekoratīvu vistu, Pavasara gleznu un stabules. Savukārt ziedu dizaina studijas “Liepzars” radošajā darbnīcā iemācīs, kā no dabas materiāliem izveidot Lieldienu ligzdiņas.