Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

11.06.2019 Liepājas Universitātē pasniedz emeritus diplomus  (3)

Šodien, 11.jūnijā, Liepājas Universitātē notika ikgadējā Satversmes sapulce, kura no citām atšķīrās ar to, ka pirmo reizi universitātē ar Senāta lēmumu ir piešķirti emeritus rektoru un profesoru goda nosaukumi un Satversmes sēdē tika godināti pirmie Liepājas Universitātes emeritus nosaukuma saņēmēji – bijušais rektors profesors Kārlis Dobelis, bijusī rektore profesore Gunta Smiltniece, profesore Daina Lieģeniece un mākslinieks, profesors Aldis Kļaviņš, informē universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Pasniedzot emeritus rektoru un profesoru diplomus, Senāta priekšsēdētāja Zanda Gūtmane teica: “Ar šo mēs izrādām cieņu un atzinību cilvēkiem, kuru ieguldījums augstskolas attīstībā ir nenovērtējams.” Bijušais Liepājas Universitātes rektors Kārlis Dobelis atzina: “Man bija tas gods vadīt augstskolu no 1991. līdz 2001. gadam. Tas bija grūts, bet cerību raisošs laiks – mēs būvējām savu valsti un savu augstskolu.”

Emeritus nosaukums ir augstākais, ko piešķir akadēmiskajam zinātniskajam personālam par īpašu ieguldījumu augstākajā izglītībā.