Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

16.05.2019 "Liepājas Vēstules" atkal ir klāt!

Pie abonentiem jau nonācis un arī preses tirdzniecības vietās jau pieejams jaunākais žurnāla "Liepājas Vēstules" numurs, kurš piedāvā jaunus stāstus par liepājniekiem, Liepājas skartajiem, vēsturiskiem notikumiem mūspusē un idejām pilsētas nākotnei.

Žurnāla vāku šoreiz rotā koktēlnieks Jānis Žīmants, kam esot līgums ar Dievu. Piedāvājam iepazīt arī pazīstamā ansambļa "Gaismiņa" vadītājas Dzintras Orbas personību, devāmies lūkot, ko tagad dara bijusī "Lielā dzintara" vadītāja Baiba Bože.

Viguļu ģimene mūs ielaida savā šķūnī Medzes pusē, kur līdz paradīzei nav pat solis jāsper. Imants Meķis mums pastāstīja par savu dzīvi ar saksofonu un atmiņām par kolektīviem, kuros viņš muzicējis. Patversmes "Lauvas sirds" vadītāja Nora Brūdere neslēpj, ka, iepazīstot dzīvniekus, viņai aizvien mazāk patīk cilvēki. Bet Inese Aleksandroviča iepazīstina ar savu projektu, kas ļauj modināt sevī dzīves virzītājspēku. Savukārt fotomāksliniece Ieva Vīksne cenšas izlauzties no korpusa un viņas fotostāstu varat iepazīt šajā numurā.

Bijušie robežsargi un muitnieki atcerējās, kā krūmos baltmaizes maisus vaktējuši un ļergas tecinātājus pie rokas ķēruši, bet Pašvaldības policijas priekšnieks Uldis Novickis mūs iepazīstināja ar savu unikālo kolekciju par Liepājas spēkavīriem.

Par savu darbu lūdzām pastāstīt "Sense Media" komandai, kas sekojusi Kristapa Porziņģa gaitām Ņujorkā un nupat laidusi klajā arī īsfilmu par Rodiona Kuruca ceļu uz NBA "No Cēsīm līdz Bruklinai". Varat izlasīt arī par leģendāro komponistu Tālivaldi Ķeniņu, kam šogad svinam simtgadi.

Intars Busulis pirmo reizi uz Liepāju atbraucis, jo ticis sodīts, bet tagad viņš šurp ved sievu baudīt īstus laimes brīžus. Mēs nezinām, kādu skatu viņš izvēlētos, ja sūtītu draugiem pastkarti no Liepājas, bet senajās pastkartēs varam iepazīt, kāda bija Liepāja pirms vairāk nekā simts gadiem.

Žurnāls "Liepājas Vēstules" iznāk jau desmito gadu, to var abonēt un iegādāties preses tirdzniecības vietās Liepājā.