Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Ilustratīvs foto

09.10.2019 Liepājnieki aicināti izmēģināt brīvprātīgo darbu  (1)

Liepājas pašvaldība aicina liepājniekus piedalīties Brīvprātīgo darba dienās un izmantot iespēju pašiem izmēģināt, kā tas ir – būt brīvprātīgam palīgam dažādās sociālā darba iestādēs no 17. līdz 19.oktobrim.

Iestāžu un nevalstisku organizāciju darbinieki gaidīs palīgus, kuri būtu ar mieru organizēt dažādas spēles, ekskursijas pa pilsētu, sniegt koncertus, piedalīties sakopšanā. Interesentiem jāpiesakās līdz 13. oktobrim, aizpildot anketu pašvaldības mājaslapā liepaja.lv.

Brīvprātīgos gaidīs Dienas centrā personām ar garīgās attīstības traucējumiem, Veco ļaužu dzīvojamajā mājā, Sociālā dienesta bērnu namā, bērnudārzos "Zīļuks", "Pienenīte" un "Mazulītis", Valsts sociālās aprūpes centra "Kurzeme" filiālē "Liepāja", birojā "Aprūpe mājās", Neredzīgo biedrībā un VCA Liepājas Medicīnas centra Īslaicīgās sociālās aprūpes nodaļā (bijušā "Metalurga" slimnīcā Brīvības ielā).

Brīvprātīgo dienas pašvaldība rīko divas reizes gadā. Pavasarī brīvprātīgajos iesaistījušies vairāk nekā 100 cilvēku – tik daudz interesentu nekad vēl nebija bijis, pastāsta Liepājas pašvaldības sabiedrības pārvaldes eksperte Brigita Dreiže.

"Bet mēs turpinām šīs dienas organizēt, jo redzam, ka aizvien vēl piesakās arī tādi cilvēki, kuri to nekad nav darījuši. Iesaistās arī jaunas organizācijas, kuras gaida brīvprātīgos pie sevis. Piemēram, VCA Liepājas Medicīnas centra Īslaicīgās sociālās aprūpes nodaļā – pat, ja kāds atnāktu tikai aprunāties ar cilvēkiem vai varbūt palasīt kādu grāmatu priekšā – arī tas būtu labi," teic B. Dreiže.

Ikviens, kuru interesē brīvprātīgo darbs un tā organizēšana, tiks gaidīts otrdien, 15.oktobrī, pulksten 15 organizācijas "Europe Direct" informācijas centrā, Vecajā ostmalā 24. Tur notiks seminārs, kurā piedalīsies Kanādas vēstnieks Latvijā, Igaunijā un Lietuvā Kevins Rekss.