Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Egons Zīverts

16.05.2018 Likumsargi eskortē cietušo  (28)

Valsts policijas darbinieki saņēmuši pateicību no kāda liepājnieka par atsaucību un pašaizliedzīgu rīcību, portālam pastāstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Madara Šeršņova.

Savā pateicībā policijai liepājnieks raksta: “Šā gada 9.maijā pulksten 20.47 man piezvanīja draugs un paziņoja, ka notika nelaimes gadījums. Viņš, atrodoties savas vecāsmātes dzīvesvietā Liepājā, kur, veicot zāģēšanas darbus ar elektrisko zāģi, netīšām iegrieza sev vēderā. Tā kā atrados pavisam netālu no norādītās adreses, nekavējoties steidzos tur. Ierodoties uz vietas dažu minūšu laikā, biju pārsteigts par redzēto. Drauga vēderā bija griezums un brūce asiņoja. Acumirklī bija pieņemts lēmums ar savu automašīnu braukt uz Liepājas reģionālo slimnīcu.”

“Drauga dzīvība bija apdraudēta, tāpēc ļoti steidzos un slimnīcu,” turpina liepājnieks: “Šķērsojot Zirņu un Salmu ielu krustojumu, mani apturēja Ceļu policijas netrafarētās “Škodas” ekipāža – vecākais inspektors Leonīds Tarabans un inspektors Ainars Štībelis.”

“Vērsos pie minētās ekipāžas ar lūgumu palīdzēt tikt līdz Liepājas reģionālajai slimnīcai,” tā vīrietis: “Redzot automašīnā ievainoto vīrieti, burtiski acumirklī, bez liekas skaidrošanās un runāšanas, ceļu policijas darbinieki pieņēma lēmumu pavadīt mūs līdz slimnīcai. Pateicoties vecākā inspektora Leonīda Tarabana un inspektora Ainara Štībeļa operativitātei, spējai ātri izvērtēt situāciju un pieņemt lēmumu, mana drauga dzīvība bija glābta. Īsā laikā viņš tika nogādāts slimnīcā un laicīgi izoperēts.”

“Ņemot vērā augstāk minēto, lūdzu izteikt pateicību vecākajam inspektoram Leonīdam Tarabanam un inspektoram Ainaram Štībelim,” Valsts policiju aicina liepājnieks: “Man ir patiess prieks, ka mūsu Valsts policijā strādā tik atsaucīgi un pašaizliedzīgi darbinieki.”