Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Par partijas "Kustība Par!" Liepājas nodaļas vadītāju ievēlēts aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports" vadītājs Uldis Zupa.
Foto: Publicitātes

06.11.2019 Nodibināta partijas "Kustība Par!" Liepājas nodaļa  (15)

Pagājušās nedēļas nogalē nodibināta partijas "Kustība Par!" Liepājas nodaļa, par kuras vadītāju ievēlēts aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports" vadītājs Uldis Zupa, bet par viņa vietnieci – Saeimas deputāte Dace Bluķe.

Uz dibināšanas sēdi koncertzālē "Lielais dzintars" bija ieradušies 19 biedri un partijas atbalstītāji, vēl vairāki cilvēki pievienojušies diskusijai par to, vai iespējamas partijas, kas nav slēgti "klubi".

"Nodaļas dibināšanai ir vairāki iemesli, taču primārais ir veidot un stiprināt Liepājas iedzīvotāju saikni ar Saeimu un otrādi, proti, lai liepājnieki vairāk varētu ietekmēt parlamenta darbu," skaidro U. Zupa.

Viņš norāda, ka partijas mērķis ir mudināt iedzīvotājus aktīvāt iesaistīties politiskos procesos. Nodaļa plāno Liepājā rīkot tikšanās un diskusijas gan ar Saeimas deputātiem, gan ar dažādiem speciālistiem.

Liepājas nodaļa ir "Kustības Par!" trešā teritoriālā nodaļa. Pirmā dibināta oktobra sākumā Valmierā, bet otrā pagājušomēnes izveidota Jelgavā. Partija "Kustība Par!" dibināta 2017. gada augustā, tajā ir 540 biedri. Pagājušā gada pavadarī tā izveidoja apvienību "Attīstībai/Par!" kopā ar partijām "Latvijas attīstībai" un "Izaugsme". 13. Saeimas vēlēšanās apvienība ieguva 13 vietas.