Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

14.12.2017 Papildināts (14:59) – Līdzšinējais Pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Uldis Novickis kļūst par priekšnieku  (27)

Liepājas pilsētas domes deputāti šodien, 14.decembrī, notikušajā pilsētas domes sēdē pieņēma lēmumu iecelt par Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas priekšnieku līdzšinējo Pašvaldības policijas priekšnieka vietnieku Uldi Novicki, portāls uzzināja pilsētas domes sēdē.

No 2017.gada 27.novembra Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes “Liepājas pilsētas Pašvaldības policija” priekšnieka vietnieks Uldis Novickis pilda priekšnieka darba pienākumus.

U.Novickis strādā Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā kopš 1995.gada, bet no 1999.gada ir Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks un ir pildījis policijas priekšnieka pienākumus priekšnieka prombūtnē.

Portāls jau informēja, ka 25.novembra vakarā savās lauku mājās Grobiņas novada Dubeņos miris tika atrasts ilggadējais Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas priekšnieks Normunds Dīķis.

N.Dīķis Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā strādāja kopš tās izveidošanas 1990.gadā, bet par Pašvaldības policijas priekšnieku – kopš 1999.gada oktobra.

U.Novickis portālam atzina, ka saņemtais nav no paaugstinājumiem, kas raisa pozitīvas emocijas: “Taču ir jāiet tālāk un jādara tas, kas ir jādara...”

Pārņemot stafeti, viņš atzīst, ka nekādus revolucionārus pasākumus Pašvaldības policijā neveiks: “Revolūcijas nebūs. Mēs turpināsim strādāt tāpat, kā strādājām līdz šim. Bet uzlabojot, pilnveidojot un pastiprinot policijas darbu.”

Taujāts par iecerētajiem uzlabojumiem, U.Novickis klāsta: “Jebkurā gadījumā visi uzlabojumi būs Liepājas pilsētas, tās iedzīvotāju un pilsētas viesu labā. Doma ir par mazliet stingrāku patruļu režīmu. Protams, ņemsim vērā iedzīvotāju sniegto informāciju un darbosimies tā kā līdz šim un vēl vairāk. Un centīsimies, lai nebūtu tukša statistika, bet reāls pienesums – reāls labums un reāla drošība.”

Deputātu pieņemtais lēmums stāsies spēkā pēc Iekšlietu ministra rakstveida piekrišanas saņemšanas. Tas jau ir noticis, Jo, kā portālam pastāstīja Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, pašvaldība ir saņēmusi Iekšlietu ministrijas atzinumu par to, ka U.Novickis atbilst Pašvaldības policijas priekšnieka amatam un ministrijai nav iebildumu.