Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

12.08.2019 Papildināts (15.18) – Zemnieku ielā iebrūk kanalizācijas kolektors  (38)

Naktī uz 12.augustu pie kanalizācijas notekūdeņu pārsūknēšanas stacijas, Zemnieku ielā 20, iebruka kanalizācijas kolektors, paralizējot kanalizācijas sūkņu stacijas darbību, informē SIA “Liepājas ūdens” pārstāve Sarmīte Jēkabsone.

Iebrukušais kanalizācijas kolektors izraisījis apjomīgu avāriju, tāpēc “Liepājas ūdens” kanalizācijas noplūdes seku ātrai un efektīvai novēršanai mobilizējusi gan savus darbiniekus, gan piesaistījusi citus dienestus, kas palīdz likvidēt pašu avāriju un ierobežo iespējamās kaitējuma sekas videi.

Notiek kanalizācijas kolektora avārijas novēršanas darbi, notekūdeņus pa apvedlīnijām novadot kanalizācijas sūkņu stacijā, bet nelielu daļu arī Tirdzniecības kanālā. “Liepājas ūdens” veic nepieciešamās darbības un ievēro prasības, lai kaitējums apkārtējai videi būtu minimāls.

Notikusī avārija neietekmē pakalpojuma nodrošinājumu “Liepājas ūdens” klientiem. Uzņēmums informēs sabiedrību par normālas darbības atjaunošanos pilsētas kanalizācijas tīklos.

“Liepājas ūdens” ir izdarījis visu iespējamo, lai notekūdeņi pa apvedlīniju tiktu pārsūknēti kanalizācijas sūkņu stacijā. Zemnieku ielas posms no Esperanto ielas līdz Tirgus ielai ir slēgts.