Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: liepajniekiem.lv

14.06.2018 Papildināts – Par Liepājas 8.vidusskolas direktora pienākumu izpildītāju ieceļ Anitu Kuncīti  (9)

Sakarā ar līdzšinējās Liepājas 8.vidusskolas direktores Jevgenijas Mickēvičas došanos pensijā, šodien, 14.jūnijā, Liepājas domes sēdē par skolas direktora pienākumu izpildītāju līdz jauna direktora apstiprināšanai nolemts iecelt līdzšinējo direktores vietnieci izglītības jautājumos Anitu Kuncīti, portāls uzzināja domes sēdē.

Pieņemtais lēmums paredz, ka Anita Kuncīte jaunos pienākumus sāks pildīt no 2018.gada 2.jūlija. Lēmums stāsies spēkā pēc Izglītības un zinātnes ministrijas saskaņojuma saņemšanas.

Tuvākajā laikā Izglītības pārvalde plāno izsludināt konkursu uz Liepājas 8.vidusskolas direktora vietu.

Anita Kuncīte absolvējusi Liepājas pedagoģijas akadēmiju, ieguvusi humanitāro zinātņu bakalaura grādu filoloģijā kā latviešu valodas un literatūras skolotāja.

A.Kuncīte Liepājas 8.vidusskolā nostrādājusi sešus gadus, trīs no tiem  - par direktora vietnieci izglītības jomā. Pirms 8.vidusskolas strādājusi DALP 5.vidusskolā un Kapsēdes pamatskolā par latviešu valodas skolotāju.

Pildot direktora vietnieka izglītības jomā pienākumus, pierādījusi sevi kā atbildīgu un mērķtiecīgu direktora vietnieci, norāda Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Līdzšinējā direktore Jevgēnija Mickēviča par Liepājas 8.vidusskolas direktori strādāja kopš 1997.gada 29.augusta.

Liepājas 8.vidusskola viena no pirmajām skolām Liepājā sāka īstenot speciālo izglītības programmu. Skolā ir izglītojušies  lietuviešu bērni, ir bijušas atsevišķas lietuviešu bērnu klases, bet no 2001.gada skola mazākumtautību vidējās izglītības programmu īsteno latviešu valodā.