Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Egons Zīverts

12.10.2017 Par Liepājas sabiedriskā transporta direktoru oficiāli apstiprina Uldi Zupu  (26)

Šodien, 12.oktobrī, notikušajā Liepājas pilsētas domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu ar 2017.gada 13.oktobri atbrīvot no amata Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports" direktoru Gintu Lūsi un ar 2017.gada 16.oktobri par Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports" direktoru apstiprināt Uldi Zupu, portāls uzzināja pilsētas domes sēdē.

U.Zupa  par Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports" direktoru apstiprināts uz 5 gadiem.

Portāls jau informēja, ka, noslēdzoties atklātajam konkursam uz Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūras “Liepājas sabiedriskais transports” direktora amatu, par piemērotāko kandidātu tika izvēlēts bijušais Nacionālo bruņoto spēku kuģu komandieris un koncertzāles SIA “Lielais dzintars” konferenču un pasākuma organizators Uldis Zupa.

Ulda Zupas profesionālā karjera ir saistīta ar militāro jomu – pēc studijām Karaliskajā Zviedrijas jūras spēku koledžā viņš ir bijis gan vairāku Nacionālo bruņoto spēku kuģu komandieris, gan militārais pārstāvis NATO štābā. Pēdējos dienesta sešus gadus Uldis Zupa kā komandieris vadīja NBS izglītības iestādi “Jūras spēku mācību centrs”.

Pēc aiziešanas no profesionālā militārā dienesta Uldis Zupa strādāja SIA “Lielais dzintars” par konferenču un pasākuma organizatoru, organizējot vietēja un starptautiska mēroga konferences, kultūras un korporatīvos pasākumus.

Uldis Zupa ir ieguvis profesionālo maģistra grādu vadības zinībās sabiedrības vadībā un profesionālo bakalaura grādu biznesa administrēšanā Liepājas Universitātē. Šobrīd viņš studē doktorantūrā studiju programmā “Komunikācijas vadība” Biznesa augstskolā “Turība”.

Atgādināsim, ka Liepājas pilsētas pašvaldība 14.augustā izsludināja atklātu konkursu uz aģentūras direktora amatu. Kopumā savus CV un pieteikuma vēstules bija iesūtījuši 18 pretendenti, no kuriem 11 tika aicināti uz atlases otro kārtu – darba interviju.

Saņemto pieteikumu un piemērotāko kandidātu izvērtēšanai tika izveidota komisija, kuru vadīja pašvaldības izpilddirektors Ronalds Fricbergs.  

Tāpat jau ziņots, ka līdzšinējais aģentūras “Liepājas sabiedriskais transports” direktors Gints Lūsis iesniedza iesniegumu par atbrīvošanu no darba.

Gints Lūsis portālam atzina, ka no amata aiziet uz paša vēlēšanos, jo jūtas sevi šajā vietā izsmēlis: “Jau kādu laiku ir zudusi degsme. Iestājusies rutīna. Tādēļ pieņēmu lēmumu, ka dzīvē nepieciešamas pārmaiņas.”