Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

12.10.2017 Par Liepājas sabiedriskā transporta direktoru oficiāli apstiprina Uldi Zupu  (26)

Komentāri (26)

  • 12.10.2017 14:45

    Meeee

    Varbūt beidzot kaut kas mainīsies,un riebeklīgie šoferi tiks atlaisti no darba,ne kauna ne goda tādiem.

  • 12.10.2017 14:57

    Autobuss

    Varbūt tiešām kaut kas mainīsies un beidzot aizliegs braukt tiem neaudzinātajiem pasažieriem, kuri iedomājas, ka ir pasaules nabas.

  • 12.10.2017 15:01 IP: **.***.***.242

    Jrx

    Kārtējais konkurss acu apmācīšanai.. skaidri var redzēt,kā Vilnīša partija atkāpjas no saviem principiem, un neizvēlas profesionāļus un zinošus cilvēkus šajā jomā.. draugi rullē.

  • 12.10.2017 15:02

    Beāte

    Man liekas, ka jābūt pārmaiņām. Zinu Uldi personīgi, tāpēc vēlu ražīgu darbu jaunajā amatā!

  • 12.10.2017 16:21

    to Jrx

    ja nezini, tad nemuldi. Tika izskatīti 18 kandidāti, tai skaitā esot pat bijuši Vilnīša partijas biedri, bet kā reizi Vilnītis izšķīrās par profesionāli nevis vienkārši "savējo ielikšanu" kā tas bijis līdz šim. Visu cieņu Vilnīša komandai par šādu nostāju!

  • 12.10.2017 16:50

    Emīlija

    Paldies Dievam!Šis varbūt būs kā minimums izglītotāks un audzinātāks par iepriekšējo,pie kura griezos būdama grūtniece ar sūdzību,ka manam bērnam tika pieprasīta biļete 1.jūnijā(kaut gan braukšana bērniem bija bezmaksas),bet viņš,necienot ne sievieti ne to,ka sarunājas ar grūtnieci,ļoti rupji ar mani runāja un bez maz vai izstūma no kabineta.Kas īstenībā nebija brīnums pēc tā,kad viņa Fb profilā konstatēju,ka ir 3 bērnu tēvs,bet profils pilns ar share pornogrāfijām un izvirtušiem komentāriem.

  • 12.10.2017 17:39

    Vemelis

    Cilveks, kurs nemaksa alimentus berniem nevar but labs

  • 12.10.2017 18:03

    To Vemelis (jebšu VeMELIS) u.c. potenciālajiem ska

    Nekad nerunā/ neraksti ļaunu par otru, kad to īsti nezini, vai tas ir tiesa; un, kad Tu arī to zini (kas šajā gadījumā ir visnotaļ kļūdains apgalvojums un nav ne tuvu patiesībai, Vemelis), tad jautā sev arvien iepriekš: kāpēc es to stāstu/ rakstu?!
    Kas otra laimi apskaudīs, tas savu mūžam nebaudīs! ;)

  • 12.10.2017 19:03

    Veiksmi

    Veiksmi un panākumus jaunaja amatā! :))

  • 12.10.2017 19:14

    Pisec

    Zupa Liepājā putra Rīgā galīgs sviests iznāk.

  • 12.10.2017 19:14

    Pisec

    Zupa Liepājā putra Rīgā galīgs sviests iznāk.

  • 12.10.2017 19:17

    pasažieris

    Varbūt tiešām kaut kas mainīsies un beidzot aizliegs būt par šoferi tiem, kuriem nervi čupā, un tiem šoferiem kuri iedomājas, ka ir pasaules nabas.

  • 12.10.2017 19:48

    Jopcik

    Tur viss tas kantoris ir jānomaina, sākot ar to nejēgu sekretāri, kas pat komunicēt nemāk ar cilvēkiem!

  • 12.10.2017 20:08

    Kursis

    Uldi! Laiks atjaunot 1 un 3 maršruta mikroautobusus un arī palaist 912 autobusu līdz Ezerkrastam.

  • 12.10.2017 20:33

    Cilvēks....

    Ja jau atjaunot un palaist 912 līdz Ezerkrastam.......tad varbūt padomāt ,ka uzlikt papildus maršrutus vakarā uz Dubeņiem.....

  • 12.10.2017 20:38

    Autobuss

    Pasažierim! Mans darba devējs ir A/S "Liepājas autobusu parks" un nevis "Liepājas sabiedriskais transports". Ceru, ka saprati mani. Un ceru, ka jaunais direktors atbrīvosies no tiem neaudzinātajiem pasažieriem, kuri padara šoferus nervozus. Neaizmirstiet, ka pagale viena nedeg, lai arī kā to gribētu.

  • 12.10.2017 21:18

    Pasažierim 19.17,pasažiere

    Tu domā,ka tiem šoferiem ir viegli strādāt pa 14 stundām ????

  • 12.10.2017 22:00

    Katls

    No lûša uzvārīja zupu.....

  • 12.10.2017 23:14 IP: **.**.**.82

    Jrx to 16:21

    Ha,Ha 18 kandidāti.. kurā vietā Zupa ir Profesionālis pārvadājumu jomā. Te pat zirgam jāsmejas! Kārtējais drauģelis un tas arī viss. Konkursā bija spēcīgi kandidāti,gan ar pieredzi, gan atbilstošu izglītību. Bet tie nebija pareizā partijā.

  • 12.10.2017 23:14 IP: **.**.**.82

    Jrx to 16:21

    Ha,Ha 18 kandidāti.. kurā vietā Zupa ir Profesionālis pārvadājumu jomā. Te pat zirgam jāsmejas! Kārtējais drauģelis un tas arī viss. Konkursā bija spēcīgi kandidāti,gan ar pieredzi, gan atbilstošu izglītību. Bet tie nebija pareizā partijā.

500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.