Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Liepājas pašvaldība

13.08.2019 Var pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam atkritumu sētiņu izveidei  (1)

Šogad jau trešo reizi Liepājas pašvaldība izsludina līdzfinansējuma projektu konkursu atkritumu sētiņu izveidei pie daudzdzīvokļu namiem.

Pašvaldība projektu konkursā līdzfinansējumu piešķir sadzīves atkritumu savākšanas punktu izveidei 50% apmērā no būvniecības un būvniecības dokumentācijas sagatavošanas izmaksām, bet ne vairāk par 800 eiro. Šobrīd pieejamais līdzfinansējums ir 1 714,58 eiro, bet finansējumu ir plānots papildināt, informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas pārstāve. 

2019.gada līdzfinansējuma konkursa pirmajā un otrajā kārtā tika iesniegti astoņi projektu pieteikumi, no kuriem divi neatbilda konkursa nolikumam. Kopējais apstiprinātais pašvaldības līdzfinansējums – 5 485,42 eiro.

Uz līdzfinansējumu var pretendēt daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas, kuru kopējā platība ir vienāda vai lielāka par 1 000 kvadrātmetriem, kā arī ēkas, kuras ir ieguvušas titulu “Sakoptākais nams” un kuru platība ir vienāda vai lielāka par 800 kvadrātmetriem.

Arī divu vai vairāku daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieku kopības var vienoties par kopīgu projekta iesniegšanu. Līdzfinansējumu rindas kārtībā saņems ikviena daudzdzīvokļu māja, kura būs aizpildījusi pieteikuma formu un izpildījusi konkursa prasības.

Plašāku informāciju par konkursa nosacījumiem un nepieciešamo dokumentāciju var skatīt pašvaldības mājaslapā.

Projektu pieteikumus līdz 16.septembrim var iesniegt klātienē Liepājas pašvaldības administrācijas Apmeklētāju pieņemšanas centrā (Rožu ielā 6) vai nosūtīt pa pastu.